הצוות שלנו

בואו להכיר את האנשים מאחורי הקלעים שגורמים לקסם להתרחש כל פעם מחדש. הצוות שלנו חיי ונושם את עולם האירועים כבר שנים רבות, כל אחת מגיע ממקום קצת אחר וההרמוניה הנוצרת בין כולם מצליחה להפתיע, ולרגש בכל פעם מחדש. 

אושרי הראל

בעלים,מנכ"ל ופיתוח עסקי

אושרי הקים את קבוצת פביאנו לפני כ-7 שנים ביחד עם איציק כהן וכיום הוא מוביל את הפיתוח העסקי של הקבוצה. אושרי מנהל את מרבית הקשרים מול הספקים והלקוחות. את הזמן שנותר הוא משקיע ביצירת הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה , בגיבוש קונספטים לתחומי פעילות חדשים ובאיסוף השראות מעולמות תוכן שונים.

איציק כהן

בעלים,מנהל תחום קולינריה

איציק הקים את קבוצת פביאנו לפני 7 שנים  ביחד עם אושרי הראל. איציק הגיע עם רקע עשיר ומגוון בעולם המזון וכיום הוא מנהל את תחום הקולנרייה בקבוצה. איציק חי, נושם וחולם את עולם הקולינריה כבר שנים רבות ובמהלך היום הוא עסוק העיקר בלפתח מנות חדשות בלנסות ובלהתנסות במטבח. בנוסף, איציק מוביל ומנהל את צוותי המטבח של הקבוצה.

איציק כהן מנהל תחום קולינריה

ספיר

מנהלת תיקי לקוחות

מנהל תיקי הלקוחות שלנו האחראית לטפל בכל הלקוחות החדשים והקיימים, שלנו. ספיר אחראית לתכנן אסטרטגיה לניהול הלקוחות והתקציב שלהם. ספיר מקצוענית בתחומה ויודעת שכל לקוח עובד בצורה שונה והיא יודעת להתאים עצמה בצורה אופטימלית לצרכים ולרצונות של כל לקוח. 

עידן

מנהל תפעול ולוגיסטיק​ה​

עידן הוא מנהל התפעול והלוגיסטיקה של הקבוצה. עידן מהווה נקודת מפתח בארגון מהבחינה של הפעילות התפעולית. עידן אחראי לתכנון הצד הלוגיסטי של האירועים ועל הוצאתם לפועל על פי התכנון  ועל פי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים שהצבנו לעצמנו.

שני

שירות לקוחות

שני עם האנרגיות החיוביות והבלתי מתכלות היא בנאדם של אנשים. היא מכירה את כל הלקוחות ויודעת מה מניע כל אחד. שני יודעת לתת מענה לכל לקוח בהתאם לצרכים ולהעדפות שלנו והיא תדע לפתור כל בעיה עם תצוץ לשביעות רצונות של הלקוח ובזמן אמת.

עדי

שיווק והפקת אירועים

עדי אחראית על תחום השיווק והפרסום ואחראית לבניית הקונספט, הארגון והפקת האירוע. עדי מביאה איתה סדר וארגון  ולא נותנת לדבר להתחמק מתחת עייניה, עם חוש אסתטי מפותח עדי תדאג שכל הפרטים הקטנים יהיו מדוייקים ויצאו לפעול בדיוק כמו בתכנון.

דילוג לתוכן